ثبت نام دولینگو

راهنمای ثبت نام

right-image

ثبت نام آزمون آنلاین انگلیسی دولینگو

Duolingo English Test

آزمون دولینگو (Duolingo English Test) را می‌توان در هر زمان و در هر مکان به صورت آنلاین انجام داد. این آزمون حدود ۱ ساعت زمان میبرد و نتیجه آن طی ۲ روز اعلام می‌شود. در حال حاضر بیش از ۵۰۰ موسسه علمی-دانشگاهی در سرتاسر جهان، نتایج این آزمون را می‌پذیرند.
شما بدون نیاز به حضور در سنتر آزمون یا با مسافرت به کشوری دیگر و با حداقل هزینه (۴۹ دلار) می توانید مدرک زبان انگلیسی آزمون دولینگو (Duolingo English Test) را دریافت کنید. مراحل ثبت نام دولینگو بسیار راحت است. برای ثبت نام آزمون دولینگو، شما تنها نیاز به یک ایمیل معتبر و پرداخت معادل ریالی هزینه ثبت نام آزمون دولینگو به duoready.ir را دارید.

مراحل و نحوه ثبت نام آزمون دولینگو

برای ثبت نام آزمون دولینگو، در قدم اول باید به سایت https://englishtest.duolingo.com و بخش ساخت اکانت مراجعه کنید.
سپس نام کاربری (ایمیل) و پسوردی که در سایت دولینگو تعیین نموده اید را در فرم ثبت نام در پنل کاربری خودتون درج نمایید.
کارشناسان ما با استفاده از مشخصات کاربری شما، در سایت دولینگو لاگین نموده و پرداخت هزینه ثبت نام دولینگو را با استفاده از کردیت کارت، برای شما انجام می دهند. پس از پرداخت هزینه شرکت در آزمون دولینگو، شما می توانید فرآیند آزمون را آغاز نمایید.

سوالات متداول درباره ثبت نام دولینگو

هزینه شرکت در آزمون دولینگو (Duolingo English Test) فقط 49 دلار میباشد که duoready.ir با حداقل کارمزد، کار پرداخت آنلاین آنرا برای شما انجام می دهد.
ابتدا باید یک اکانت داخل وبسایت دولینگو به آدرس https://englishtest.duolingo.com بسازید. سپس، با استفاده از خدمات duoready.ir، فرم ثبت نام دولینگو را تکمیل نموده و هزینه ریالی آن را با کارت بانکی شتاب پرداخت نمایید.
ابتدا در سایت duoready.ir به صورت رایگان ثبت نام کنید و سپس از طریق منوی موجود در پنل کاربری نسبت به ثبت فرم اقدام نمائید.
آزمون دولینگو محدودیت زمانی نداشته و در هر ساعت از شبانه روز، میتوانید در آزمون شرکت کنید.
در بازه زمانی ۹ صبح تا ۱۲ شب، duoready.ir در کمتر از یک ساعت، ثبت نام شما را نهایی می کند. البته، معمولا پرداخت هزینه ثبت نام دولینگو، در کمتر از چند دقیقه، توسط ما انجام می شود.
با توجه به کم شدن متقاضیان سایر آزمون‌ها و همچنین استفاده از هوش مصنوعی در آزمون دولینگو، محبوبیت این آزمون بسیار زیاد است و هر روز تعداد دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی که مدرک آزمون دولینگو (Duolingo English Test) را می‌پذیرند، رو به افزایش است.

سفارش‌های آنلاین مطابق با جدول زمانی زیر انجام می‌شوند.

روزهای هفته بازه زمانی
شنبه تا جمعه ۹ صبح تا ۱۲ شب
روزهای ددلاین اپلای دانشگاه‌ها: اول، پانزدهم و سی یکم ماه‌های دسامبر و ژانویه ۷ صبح تا ۲ بامداد